Kojąco-Regenerujacy Krem Okluzyjny Do Twarzy - SKIN REPAIR - NEUTREA BioTech | SkinWisdom.pl
Kojąco-Regenerujacy Krem Okluzyjny Do Twarzy - SKIN REPAIR - NEUTREA BioTech | SkinWisdom.pl

Krem Okluzyjny Do Twarzy - Neutrea SKIN REPAIR

Krem okluzyjny od marki Neutrea polecany dla podrażnionej skóry. Zawiera kompleks substancji czynnych (Sucralfat, Copper Sulfate, Panthenol oraz Aloe Barbadensis Leaf Extract) które wykazują synergiczne działanie kojące, łagodzące i regenerujące. Preparat nie zawiera dodatkowych substancji zapachowych, co minimalizuje ryzyko alergii i podrażnień. Skład kremu Skin Repair jest ograniczony wyłącznie do substancji kojących i regenerujących naskórek, co minimalizuje ryzyko podrażnień uszkodzonej skóry.

  • Koi, łagodzi, regeneruje
  • Prosty skład ograniczony do substancji kojących i regenerujących
  • Jest niekomedogenny, nie zapycha porów.

 

Jak stosować

- Jako krem kojąco-regenerujący po zabiegach estetycznych (Summer Peel; So Bright; So Bright forte; Sensitive Peel i inne zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej) wielokrotnie w ciągu dnia. 

- Jako krem kojąco regenerujący na noc (samodzielnie lub 30 min po nałożeniu kremu ze składnikami aktywnymi (Retinol 0,5; Retinol 0,2; Summer Peel)

 

Masz wątpliwości? Skorzystaj z naszej diagnozy skóry

Zastanawiasz się czy ten krem będzie dla Ciebie odpowiedni? Zrób diagnozę SkinWisdom, a dobierzemy dla Ciebie krem najlepiej dopasowany do aktualnych potrzeb Twojej skóry. W parę minut ułożymy kompletny plan pielęgnacji i dostarczymy informacje o tym jak stosować poszczególne produkty.

Aqua, Isononyl Isononanoate, Ceraryl Olivate, Helianthus Annuuss Seed Oil, Squalane (Olive), Glycerin, Cetearyl Alkohol, Propanediol, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sukralfat, Methylpropanediol, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, Allantoin, Copper Sulfate.

Krem okluzyjny

Kojąco-Regenerujacy Krem Okluzyjny Do Twarzy - SKIN REPAIR - NEUTREA BioTech

Maska Skin Repair od Neutrea to krem okluzyjny z kompleksem substancji czynnych (Sucralfat, Copper Sulfate, Panthenol oraz Aloe Barbadensis Leaf Extract), które wykazują synergiczne działanie kojące, łagodzące i regenerujące. Nie zawiera dodatkowych substancji zapachowych, co minimalizuje ryzyko alergii i podrażnień. Jest niekomedogenny, nie zapycha porów.

Pojemność
Liczba sztuk
Cena 57,90 zł
Dostępny
Musisz być zalogowany
Zrób diagnozę

Spraw by Twoja skóra stała się Twoją przyjaciółką

Zrób diagnozę
  • Zdiagnozujemy Twoje potrzeby
  • Ułożymy spersonalizowany plan pielęgnacji
  • Przygotuemy rekomendowane produkty dla Twojej skóry

 
100 dni na zwrot
 
Gwarancja oryginalności
 
Dostawa 2-7 dni robocze
Ułożymy Twój plan pielęgnacji w 5 minut!
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: