O nas

Tworzymy miejsce, które pomoże Ci pokochać Twoją skórę

 

Wiele nowych pomysłów, rozwiązań, narzędzi czy wynalazków powstało pod wpływem impulsu, rozmowy z kimś lub z braku podobnego rozwiązania na rynku. Helena Rubinstein tworzyła swoje kosmetyki dla Australijek potrzebujących właściwej pielęgnacji w trudnym klimacie, Steve Jobs stworzył Apple, bo chciał mieć osobisty komputer, których wtedy nie było na rynku, a Facebook miał ułatwiać komunikację w ramach uczelni i pozwalać na kontynuację szkolnych znajomości poprzez wiadomości i zdjęcia -  a  to tylko przykłady z ogromnej ilości pomysłów wynikających z potrzeby, rozwoju, chęci pomocy innym. 

 

W Skin Wisdom jeszcze nie rościmy sobie praw do takiej wielkości jak Apple, ale chcemy Ci pokazać, że ten projekt ma już swoją historię i też powstał pod wpływem potrzeby. Wszystko zaczęło się w 2014 r. od pytania „Aga, jak Ty pielęgnujesz swoją skórę?”, co w konsekwencji doprowadziło do stworzenia przez Agnieszkę Zielińską, współzałożycielkę Skin Wisdom, zawodu Skin Eksperta, by zrealizować marzenie i misję, aby jak więcej kobiet i mężczyzn wiedziało jak pielęgnować skórę skutecznie, w zgodzie ze skórą i jej potrzebami. Indywidualna praca z klientkami doprowadziła do stworzenia autorskiego systemu pielęgnacji Skin S.E.N.S.E.I®, który na pierwszym miejscu stawia potrzeby skóry, integralność naskórka oraz pielęgnację bariery skórnej jako punktu wyjścia do dalszych działań.

 

Działania indywidualne zaczęły się rozrastać do kanału edukacyjnego na You Tube, narzędzia do pielęgnacji skóry „my skincare box”, a teraz do platformy z diagnozą skóry Skin Wisdom. W marcu 2020 do Agnieszki Zielińskiej dołączyła tajemnicza wspólniczka i ona była „impulsem”, który zaczął przeradzać ideę i marzenie w realny projekt. Stworzenie Skin Wisdom zabrało nam rok, co tylko pokazuje poziom trudności i skomplikowania – przecież mówimy o diagnozie skóry w oparciu o wiele problemów, wiele rozwiązań i wiele marek kosmetycznych bez ingerencji człowieka

 

W Skin Wisdom będziemy się ciągle udoskonalać to oczywiste – lepsze rozwiązania, udogodnienia, więcej marek kosmetycznych - ale nie chciałyśmy już czekać. Chciałyśmy dać Ci nowe narzędzie, abyś mógł/mogła cieszyć się zdrową piękną skórą i mieć wszystkie produkty potrzebne do pielęgnacji w jednym miejscu.

Skin Wisdom oferuje personalizowane podejście do pielęgnacji dla każdego, kto marzy o pięknej cerze i chce świadomie dbać o skórę. Dzięki zaawansowanemu systemowi diagnozy skóry w kilka minut sprawdzimy potrzeby Twojej skóry. W oparciu o wynik diagnozy rekomendujemy dedykowane dla Twojej skóry produkty kosmetyczne oraz porady pielęgnacyjne. Krótko mówiąc wykonując diagnozę Skn Wisdom wiesz od razu jak pielęgnować swoją skórę, czym ją pielęgnować i masz to wszystko w jednym miejscu. 

 

Skin Wisdom oferuje Ci:   

 

Spersonalizowane podejście do pielęgnacji

Kluczem do pięknej cery jest zrozumienie indywidualnych potrzeb skóry. Dlatego proponujemy Ci diagnozę skóry, która pozwoli Ci dopasować pielęgnację do Ciebie. Żaden bestsellerowy kosmetyk ani hit recenzentek nie pomoże Twojej skórze, jeśli nie jest tym, czego ona potrzebuje. 

Sprawdzone, skuteczne produkty

Stawiamy na skuteczność, dlatego znajdziesz u nas wąską selekcję najlepszych wg nas kosmetyków dostępnych na polskim rynku. Nie musisz się dłużej zastanawiać, czy kosmetyk, który rozważasz nie jest bublem. My już to sprawdziliśmy i jesteśmy pewni, że produkty, które oferujemy są skuteczne.  

Unikalną ekspertyzę 

Za diagnozą skóry oraz selekcją produktów w Skin Wisdom stoi współzałożycielka serwisu i pierwsza w Polsce Skin Ekspert Agnieszka Zielińska. Algorytm diagnozy Skin Wisdom bazuje na doświadczeniu zebranym przez Agnieszkę w wyniku 7 lat pracy nad problemami skóry, podczas których pomogła tysiącom kobiet i mężczyzn poprawić zdrowie i wygląd cery. Poznaj lepiej Agnieszkę odwiedzając jej kanał Youtube.

 

Kluczem do pięknej skóry jest zrozumienie jej potrzeb. Jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc. Wybierz świadomą pielęgnację ze Skin Wisdom i spraw by Twoja skóra stała się Twoją przyjaciółką.