O nas

Wyobraź sobie, że możesz o pielęgnacji wiedzieć niewiele, a jednocześnie mieć super cerę. Nie tylko dziś,
ale i za 10, 20, 30 lat...Wyobraź sobie, że masz kogoś, kto wreszcie jest w stanie rozwiązać Twoje problemy… Nie musisz wybierać kosmetyków metodą prób i błędów…Możesz sięgać po nowości bez obaw, że zamiast pomóc skórze, tylko jej zaszkodzisz…

Dzięki Skin Wisdom ten sen staje się rzeczywistością✨. 

 

Z nami Twoja pielęgnacja będzie skuteczna i prosta. 

 

Jak chcemy o Ciebie zadbać?

Prosty Start

Już nie musisz znać się na składach, ani procesach zachodzących w skórze, by mieć promienną cerę.
U nas możesz, dosłownie w 10 minut: ocenić stan skóry, ułożyć pełny, kompleksowy plan pielęgnacji - jak u kosmetologa (a nawet lepiej!) - i mieć profesjonalnie dobrane kosmetyki. Planowanie bierzemy na siebie, a Ty możesz oddać się przyjemności, którą daje dobrze dobrana pielęgnacja. 

Tylko TO, co działa 

Sklepowe półki są zaminowane kosmetykami, które nie działają tak, jak obiecują lub kosztują przysłowiowe miliony, a nie robią nic. Twoja pielęgnacja ma być skuteczna i prosta dlatego Skin Wisdom to teren wolny od bubli.

Każdy kosmetyk, który próbuje się do nas dostać, jest prześwietlany przez naszą Skin Ekspertkę Agnieszkę Zielińską i żaden nie ma taryfy ulgowej. Miliony wyświetleń na tik toku, modne składniki, ani ładne opakowanie tu nie pomogą. Aga jest bezwzględna. Zawsze analizuje czy zawarte w kosmetyku składniki mają szansę przynieść skórze korzyści i czy kosmetyk z takim składem w ogóle ma sens w pielęgnacji. Często testuje produkty na własnej skórze. 

Skin Wisdom to teren wolny od kosmetycznych bubli. Dlatego mamy dużo mniej kosmetyków, niż widzisz w innych sklepach. Sprzedajemy tylko to, co działa,

 

Jak u nas kupować?

W Skin Wisdom rządzi skóra. Dlatego kosmetyki posegregowaliśmy wg zadań, które mogą wykonać dla skóry oraz wg jej potrzeb. 

Zakupy możesz u nas zacząć  na 3 sposoby:

1. Najprostszy: nie trać czasu i nie wybieraj kosmetyków sama, a zacznij od pakietu Prosty start. Rozpiszemy Ci plan pielęgnacji i profesjonalnie dobierzemy kosmetyki. Robimy to od ręki - bez czekania, 100% online. W 10 minut będziesz miała gotowy plan skrojony pod Twoje potrzeby i będziesz wiedziała co kupić. Nic prostszego!

2. Kupuj wg potrzeb skóry - wybierz obszar, którym chcesz się zaopiekować (zaskórniki, krostki, zmarszczki, inne?) i przeglądaj kosmetyki właściwe dla Twojego priorytetu

3. Kupuj wg FUNKCJI kosmetyku - czego Ci brakuje w Twoim kosmetycznym arsenale do pełni szczęścia Twojej skóry. Jeśli czytając to zdanie pomyślałaś WOW - czym jest FUNKCJA KOSMETYKU?? To najlepiej wróć do punktu pierwszego;) 

 

Skąd pomysł na Skin Wisdom?

Gdy w 2021 otwierałam Skin Wisdom, wiele osób pukało się w czoło i mówiło że nikt nie potrzebuje kolejnej przestrzeni z kosmetykami. Faktycznie, sklepów z kosmetykami na rynku nie brakuje. Jednak, gdy inni robią wszystko, by dać Ci jak największy wybór, ja wręcz przeciwnie. Założyłam Skin Wisdom, bo chcę Ci go uprościć.

Na mojej wiedzy i ponad 10-letnim doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów skóry, zaprojektowałam dla Ciebie Prosty Start. Prosty Start, to serce Skin Wisdom. To rozwiązanie, które sprawia że prawidłowe ułożenie pielęgnacji i mądry wybór kosmetyków stają się proste, jak nigdy dotąd. 

Przekonaj się - dołącz do 15 000 Polek i Polaków, którzy cieszą się skuteczną i prostą pielęgnacją ze Skin Wisdom. 

Skin Ekspert Agnieszka Zielińska