Aktywne serum z witaminą C, kwasem traneksamowym i czynnikami wzrostu - Dermomedica

Serum działa rozjaśniająco, depigmentacyjnie i przeciwstarzeniowo. Zawarty w formule kwas traneksamowy wykazuje silne właściwości rozjaśniające i wzmacniające naczynia krwionośne. Pomaga uzyskać równomierny koloryt skóry, nawet skłonnej do rumienia i o wysokiej wrażliwości. Receptura zawiera dodatkowo przełomową substancję aktywną - EGF. Epidermalny czynnik wzrostu stymuluje komórki macierzyste i wspomaga fizjologiczną regenerację skóry w jej głębszych warstwach.

Kosmeceutyk przeznaczony dla każdego typu skóry skłonnej do powstawania przebarwień i o bardzo dużej wrażliwości. Jest to alternatywa dla kosmetyków na bazie czystego kwasu L-askorbinowego o obniżonym pH, które początkowo mogą powodować silne pieczenie.

  • Działa rozjaśniająco, depigmentacyjnie i przeciwstarzeniowo
  • Pomaga uzyskać równomierny koloryt skóry
  • Wspomaga regenerację skóry w jej głębszych warstwach

 

Działanie składników aktywnych

- Zawarty w formule kwas traneksamowy wykazuje silne właściwości rozjaśniające i wzmacniające naczynia krwionośne. Zmniejsza hiperpigmentacje, melasmę i dyskoloryzacje naczyniowe, pomagając uzyskać równomierny koloryt skóry, nawet skłonnej do rumienia i o wysokiej wrażliwości.

- Amfifilowa witamina C reguluje proces melanogenezy - zmniejsza przebarwienia zarówno posłoneczne jak i pozapalne, pozostawiając skórę jednolitą i gładką.

- Receptura zawiera przełomową substancję aktywną - EGF. Epidermalny czynnik wzrostu stymuluje komórki macierzyste i wspomaga fizjologiczną regenerację skóry w jej głębszych warstwach.

 

 

Jak stosować serum antyoksydacyjne Dermomedica

Serum na dzień, jako pierwsza warstwa w pielęgnacji na oczyszczoną skórę. Nanieś 4-5 kropli na twarz, szyję oraz dekolt i lekko wmasuj. Nałóż kolejne wartswy pielęgnacji. Pamiętaj o kremie ochronnym z filtrem.

 

Masz wątpliwości? Skorzystaj z naszej diagnozy skóry

Zastanawiasz się czy to serum będzie dla Ciebie odpowiednie? Zrób diagnozę SkinWisdom, a dobierzemy dla Ciebie serum antyoksydacyjne najlepiej dopasowane do aktualnych potrzeb Twojej skóry. W parę minut ułożymy kompletny plan pielęgnacji i dostarczymy informacje o tym jak stosować poszczególne produkty.

DermoMedica® to specjalistyczna marka przeciwstarzeniowa, przeznaczona do terapii skóry w trakcie kuracji dermatologicznych oraz wspomagająca ich efektywność. Flozofia marki opiera się na świadomym podejściu do pielęgnacji skóry. Receptury DermoMedica® zostały opracowane przez amerykańskich naukowców tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować procesy odnowy.

DermoMedica® wykorzystuje połączenie witaminy C z innymi antyoksydantami i substancjami czynnymi, m.in. witaminami, kwasem hialuronowym. Uzyskane formuły mają potwierdzone działanie kliniczne i skuteczność anti-aging. 

Water/Aqua/Eau, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid (Amphiphillic Vitamin C), Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Chrysanthellum Indicum Extract, Portulaca Oleracea Extract, Polyglitamic Acid, Centella Asiatica Extract, Hydrolyzed Beta-Glucan, Hydrolyzed Silk Protein, Tranexamic Acid, sh-Oligopeptide-1 (EGF), Carbomer, Xanthan Gum, Triethanolamine, Phenoxyethanol.

Serum antyoksydacyjne

Antyoksydacyjne Serum Z Witaminą C, Kwasem Traneksamowym i Czynnikami Wzrostu - TRANEXAMIC C SERUM - Dermomedica

Antyoksydacyjne serum do twarzy z witaminą C, kwasem traneksamowym i czynnikami wzrostu. TRANEXAMIC C SERUM od marki Dermomedica działa rozjaśniająco, depigmentacyjnie i przeciwstarzeniowo. Receptura zawiera przełomową substancję aktywną - EGF. Epidermalny czynnik wzrostu stymuluje komórki macierzyste i wspomaga fizjologiczną regenerację skóry w jej głębszych warstwach.

Pojemność
Liczba sztuk
Cena 199,00 zł
Dostępny
Musisz być zalogowany
Zrób diagnozę

Spraw by Twoja skóra stała się Twoją przyjaciółką

Zrób diagnozę
  • Zdiagnozujemy Twoje potrzeby
  • Ułożymy spersonalizowany plan pielęgnacji
  • Przygotuemy rekomendowane produkty dla Twojej skóry

 
100 dni na zwrot
 
Gwarancja oryginalności
 
Dostawa 2-7 dni robocze
Ułożymy Twój plan pielęgnacji w 5 minut!
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: