Olej konopny zimnotłoczony Olej konopny zimnotłoczony
Olej konopny zimnotłoczony
Olej konopny zimnotłoczony

Olej Konopny jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) w tym omega 3 (kwas α-linolenowy, kwasu stearydynowy), omega 6 (kwas linolowy i gamma linolenowy)  oraz omega 9 (kwas oleinowy).  Zawarte w oleju konopnym fitosterole wykazują działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. Dzięki temu pomagają regulować ilość wydzielanego sebum, ale również balansować ilość bakterii uczestniczących w procesie pojawiania się trądziku.

Dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym, przyspieszającym regenerację i gojenie skóry jest świetny do odbudowy bariery hydrolipidowej skór trądzikowych, tłustych (ma lżejszą w odczuciu konsystencję niż olej z ogórecznika, czyt. jest mniej tłusty 😉), ale także wrażliwych z problemami jak AZS, egzema czy łuszczyca.

Ma wyraźny brązowo- zielony kolor oraz dość intensywny ziołowy zapach.

 

Jak stosować? 

Stosujemy go samodzielnie jako lipidy do odbudowy bariery hydrolipidowej pod krem okluzyjny. Można również wymieszać na dłoni kroplę oleju z ogórecznika i kroplę oleju konopnego, by uzyskać większą różnorodność lipidów do odbudowy bariery hydrolipidowej. 

 

Masz wątpliwości? Zacznij od Pakietu Prosty Start 

Nie wiesz, czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni? Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?

Skorzystaj z pakietu Prosty Start.

Prosty start pozwoli Ci w 10 minut uzyskać ocenę stanu Twojej skóry. Otrzymasz kompleksowy plan pielęgnacji i listę profesjonalnie dobranych kosmetyków. Jak u kosmetologa - a nawet lepiej, bo dostajesz to wszystko od ręki! Bez czekania i bez stania w kolejkach. Planowanie bierzemy na siebie, a Ty możesz oddać się przyjemności, którą daje dobrze ułożona pielęgnacja. 

Sprawdź Prosty Start >>

NaturOil

Cannabis sativa (Hemp) Seed Oil

Lipidy do odbudowy bariery hydrolipidowej

Skin Wisdom - Olej Konopny

Olej Konopny dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym, przyspieszającym regenerację i gojenie skóry jest świetny do odbudowy bariery hydrolipidowej skór trądzikowych, tłustych (ma lżejszą w odczuciu konsystencję niż olej z ogórecznika, czyt. jest mniej tłusty 😉), ale także wrażliwych z problemami jak AZS, egzema czy łuszczyca.

Pojemność
Liczba sztuk
Cena 31,90 zł
Dostępny
Musisz być zalogowany
Zrób diagnozę

Spraw by Twoja skóra stała się Twoją przyjaciółką

Zrób diagnozę
  • Zdiagnozujemy Twoje potrzeby
  • Ułożymy spersonalizowany plan pielęgnacji
  • Przygotuemy rekomendowane produkty dla Twojej skóry

 
100 dni na zwrot
 
Gwarancja oryginalności
 
Dostawa 2-7 dni robocze
Prosta i skuteczna pielęgnacja?
Ułożymy ją za Ciebie!
Sprawdź
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: