Wpływ stresu na wygląd skóry jest niebagatelny. Niekiedy reakcja skóry jest natychmiastowa - wystarczy, że ktoś nas zawstydzi, a nasza skóra od razu "wybucha purpurą", zalewamy się rumieńcem. U większości z nas powiązanie stresu z niepożądanym wyglądem skóry jest jednak znacznie bardziej subtelne. Kortyzol hamuje syntezę kolagenu, a przez to szybciej się starzejemy, skóra jest bardziej podatna na zakażenia, dłużej się goi. Stres powoduje też przesuszenie skóry, a w konsekwencji - nadprodukcję sebum. Stres powoduje też podniesienie poziomu histaminy, co może objawiać się swędzeniem, zaczerwienieniem, podrażnieniem... 

Prawdziwie błędne koło zaczyna się wtedy, gdy to stan i wygląd skóry stają się istotnym źródłem stresu w Twoim życiu

Choć nie mamy dla Ciebie recepty na bezstresowe życie, nasza Skin Ekspertka, Agnieszka Zielińska, przygotowała medytację, która pozwoli Ci poczuć się lepiej… w swojej skórze. To 23 minuty głębokiego relaksu i pozytywnych myśli na temat Twojej skóry. Wszystko po to, by pomóc Ci wyregulować poziom hormonów stresu i wyeliminować jedną z ważnych przyczyn Twoich problemów ze skórą. 

Twoje nastawienie odgrywa kluczową rolę w realizacji marzeń - "there can be miracles when you believe", jak śpiewały Mariah Carey i Whitney Houston. Zacznij od uwierzenia, że w tym roku Twoja skóra będzie piękna. Podnieś wibracje, uśmiechnij się do myśli o tym, że Twoja skóra może wyglądać tak, jak o tym marzysz! Głęboki relaks i pozytywne afirmacje naprawdę zmieniają życie na lepsze.

Medytacja zajmie Ci około 20 minut. Przed przystąpieniem do medytacji zadbaj o spokojne i przyjemne otoczenie. Połóż się tak, aby Twoje ciało było rozluźnione. Możesz otoczyć się ulubionym zapachem, włożyć przyjemne dla ciała ubrania – cokolwiek sprawi Ci przyjemność.

Format: mp3
Czas trwania: 00:23:03
Muzyka: Avyukta Studio Petra Machková
Treść: Agnieszka Zielińska

Medytacja dla Twojej skóry - relaks i afirmacje

Autorska Medytacja dla Skóry od Agnieszki Zielińskiej pomoże Ci w relaksacji, a przede wszystkim – pozwoli Ci poczuć się lepiej… w swojej skórze. A może nawet pomoże Ci ją pokochać? Niezależnie od tego, dlaczego Twoja skóra jest dla Ciebie źródłem stresu, pomóż jej i sobie. 

Bezpośrednio po zakupie otrzymasz link do pobrania nagrania w formacie .mp3. 

Liczba sztuk
Cena 19,90 zł
Dostępny
Musisz być zalogowany
Zrób diagnozę

Spraw by Twoja skóra stała się Twoją przyjaciółką

Zrób diagnozę
  • Zdiagnozujemy Twoje potrzeby
  • Ułożymy spersonalizowany plan pielęgnacji
  • Przygotuemy rekomendowane produkty dla Twojej skóry

 
100 dni na zwrot
 
Gwarancja oryginalności
 
Dostawa 2-7 dni robocze
Prosta i skuteczna pielęgnacja?
Ułożymy ją za Ciebie!
Sprawdź
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Nasz blog
Powiązane artykuły na blogu
0
Pielęgnacja domowa vs. zabiegi
1