Trójaktywny Kwas Hialuronowy - Żel 3% - Mohani | SkinWisdom.pl
Trójaktywny Kwas Hialuronowy - Żel 3% - Mohani | SkinWisdom.pl

 Jaka skóra pokocha to serum nawilżające? 

Trójaktywny kwas hialuronowy Mohani to "kolega po fachu" 1%-owego żelu tej samej marki. Obydwa produkty działają w branży nawilżania, ale trójaktywny kwas zapewnia głębsze działanie, dlatego specjalizuje się w ratowaniu skóry bardzo suchej, odwodnionej, zwiotczałej. Wykorzystano w nim połączenie 3 rodzajów soli sodowej kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, niespotykane w żadnym innym produkcie z naszej oferty. Dzięki temu przenika przez warstwę rogową naskórka, nawilża głęboko i długotrwale. To czyni go wybawieniem dla bardzo odwodnionej skóry, ale jednocześnie może dać zbyt drażniący efekt przy skórze wrażliwej. Podsumowując, trójaktywny kwas hialuronowy doceni:

✔️ Skóra dojrzała, która ze względu na wiek intensywniej niż wcześniej traci wilgoć. Ma problem z utratą jędrności, a na jej powierzchni widoczne są już zmarszczki.

✔️ Skóra uwarunkowana genetycznie do bycia suchą lub bardzo suchą.

✔️ Skóra normalna, która lubi żelowe konsystencje i chce uzupełnić codzienną pielęgnację o dobrej jakości składniki nawilżające, nie rozbijając przy tym banku.💰

 

 Jest dla Ciebie, jeśli Twoje cele pielęgnacyjne to: 

✔️ Pozbycie się uczucia suchości, szorstkości. Przywrócenie skórze komfortu i miękkości. 👉 nawilżenie to, obok odbudowy bariery hydrolipidowej, fundament przywrócenia skórze komfortu.

✔️ Odzyskanie i utrzymanie zdrowego kolorytu skóry 👉 to właśnie poziom nawilżenia odpowiada za koloryt Twojej skóry. Skóra której brakuje nawilżenia staje się poszarzała, zaczyna wyglądać na zmęczoną. Dobrze nawilżona skóra odwdzięczy Ci się zdrowym kolorytem.

✔️ Wypełnienie drobnych zmarszczek i poprawa sprężystości 👉 dobrze nawilżona skóra staje się jak by "napompowana" wodą, dzięki czemu drobne linie na jej powierzchni stają się mniej widoczne, a skóra jest bardziej jędrna.

💰Żel Mohani to dobry wybór jeśli chcesz osiągnąć powyższe cele nie wydając dużych kwot. Jest w top 5 najbardziej atrakcyjnych cenowo serum nawilżających w naszym sklepie.

 

 Działanie składników aktywnych: 

Żel mohani to kosmetyk o krótkim, prostym składzie. Do walki z suchością skóry wystawia jednego, ale mocnego zawodnika - Sodium Hyaluronate. To pochodna kwasu hialuronowego, który występuje naturalnie w skórze. Oto kilka informacji, które pozwolą Ci lepiej go poznać:

💧Składnik znany z silnych właściwości nawilżających. Najłatwiej wyobrazić sobie jego siłę kwasu hialuronowego myśląc o nim jak o gąbce. Jest humektantem, czyli posiada wyjątkową zdolność do przyciągania i zatrzymywania cząsteczek wody. Potrafi zatrzymać wodę nawet do 1000 razy swojej wagi, co czyni go bardzo skutecznym w nawilżaniu skóry. Pozwala Twojej skórze zatrzymać dużo wody, stać się miękką i nawilżoną - jakby napojoną wodą. To pomaga w utrzymaniu jej elastyczności, miękkości, wygładzeniu drobnych linii, a w rezultacie przywróceniu promiennego wyglądu.

💧Występuje w różnych wagach molekularnych i z zależności od wagi ma większą lub mniejszą zdolność przenikania do głębszych warstw skóry: HA o wysokiej masie cząsteczkowej pozostaje na powierzchni skóry, podczas gdy HA o niskiej masie cząsteczkowej może wnikać głębiej w skórę. W tym produkcie mamy tym produkcie mamy unikalne połączenie:

- Ultramałocząsteczkowej soli sodowej kwasu hialuronowego(ULMW), która przenika przez warstwę rogową naskórka, zapewnia skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie,

- Małocząsteczkowej, która zwiększa przenikanie substancji czynnych i poprawia jędrność skóry,

- oraz Wielkocząsteczkowej, która tworzy powierzchniowy, niekomedogenny film - chroni skórę przed utratą wilgoci i zapewnia błyskawiczne wygładzenie.

 

 Jak stosować trójaktywny żel hialuronowy: 

Ten produkt sugerujemy traktować po prostu jako serum nawilżające. Możesz go więc stosować zarówno na dzień jak i na noc.

❗❗❗ Pamiętaj że serum z sodium hyaluronate musi być przykryte kolejną warstwą (kremem nawilżającym, okluzyjnym lub ochronnym), w przeciwnym razie kwas hiualuronowy, ze względu na swoje właściwości higroskopijne, zacznie wysuszać skórę.

🌞 Stosowanie jako serum nawilżające na dzień:

  • Krok pielęgnacyjny: 2 z 4
  • Częstotliwość stosowania: codziennie

Jeśli stosujesz pełny, polecany przez nas plan pielęgnacji, pielęgnację poranną zaczynasz od serum antyoksydacyjnego. Po nim,jako 2 krok, nałóż żel Mohani. Nabierz pipetą kilka kropli, nałóz na twarz i wklep opuszkami palców w skórę twarzy, szyi i dekoltu. Przykryj kremem nawilżającym. Jeśli nie stosujesz serum antyoksydacyjnego, to...najlepiej zacznij, bo to jeden z kluczowych elementów działania anti aging;) jednak jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz, po prostu pomiń ten krok i w tym wypadku serum nawilżające będzie 1 krokiem porannej pielęgnacji.

🌚 Stosowanie jako serum nawilżające na noc:

  • Krok pielęgnacyjny: 2 z 3
  • Częstotliwość stosowania: kilka razy w tygodniu

Jeśli Twoja skóra ostatnio była częściej niż zwykle wystawiona na działanie słońca lub wiatru, jest podrażniona/przesuszona po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych lub po prostu jest bardzo sucha, serum nawilżające możesz dodać też do pielęgnacji wieczornej. Jeśli stosujesz pełny, polecany przez nas plan pielęgnacji, pielęgnację wieczorną zaczniesz od umycia skóry i nałożenia lipidów. Następnie,jako 2 krok, nałóż żel Mohani. Nabierz pipetą kilka kropli, nałóz na twarz i wklep opuszkami palców w skórę twarzy, szyi i dekoltu. Przykryj kremem okluzyjnym. Jeśli nie stosujesz lipidów, serum nawilżające będzie 1 krokiem wieczornej pielęgnacji.

 Masz wątpliwości? Skorzystaj z naszej diagnozy skóry 

 

Zastanawiasz się czy to serum będzie dla Ciebie odpowiednie? Zrób diagnozę SkinWisdom, a dobierzemy dla Ciebie kosmetyk aktywny najlepiej dopasowany do aktualnych potrzeb Twojej skóry. W parę minut ułożymy kompletny plan pielęgnacji i dostarczymy informacje o tym jak stosować poszczególne produkty.

Kliknij by podejrzeć przykładowy plan pielęgnacji

Naturalne kosmetyki marki Mohani

Mohani tworzy markę kosmetyków pielęgnacyjnych dających widoczne rezultaty i bezpiecznych dla zdrowia. Marka Mohani czerpie z natury to, co najcenniejsze, jednocześnie szanując środowisko naturalne i dbając o jakość produktów. Tworzy kosmetyki przyjazne naturze i człowiekowi. Bezpieczne dla każdego typu skóry. Łagodne ale efektywne. Proste składem, ale skuteczne i wielkie w swoim działaniu.

Filozofia marki Mohani

Wg filozofii marki, zdrowy wygląd skóry i jej dobre samopoczucie kryje się w zdrowych nawykach pielęgnacyjnych z wykorzystaniem tego, co natura ma nam najlepszego do zaoferowania. Dając jej to, co najcenniejsze w przyrodzie dajemy jej również możliwość uruchomienia naturalnych dla niej procesów samoodnowy i regulacji. Nasza skóra wspomożona i pobudzona składnikami naturalnymi jest zmobilizowana do usprawniania i przyśpieszania procesów samoregeneracji.  Naturalna pielęgnacja to nie tylko sposób dbania o skórę ale też właściwe podejście zakładające, że przesadna ingerencja w pielęgnację zakłóca naturalny rytm samoodnowy skóry.

Aqua, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Serum nawilżające

Mohani Trójaktywny Kwas Hialuronowy - Żel 3% - Serum Nawilżające Do Twarzy

 Za co skóra pokocha to serum? 💙

Czujesz, że Twoja skóra stała się ostatnio bardzo sucha? Masz wrażenie, że jest zwiotczała, a zmarszczki zaczęły być na niej bardziej widoczne? To sygnał, że żąda intensywnego nawilżenia. Trójaktywny kwas hialuronowy Mohani to specjalista, który bez wahania podejmie to wyzwanie i uratuje nawet bardzo suchą skórę. Swoją skuteczność zawdzięcza unikalnemu połączeniu 3 rodzajów cząsteczek soli sodowej kwasu hialuronowego. Dzięki tej kombinacji jednocześnie zapewnia głębokie, trwałe nawilżenie oraz, działając na powierzchni, chroni przed utratą wilgoci i cudownie wygładza. Twoja skóra pokocha ten żel za ugaszenie pragnienia, a Ty zobaczysz jak nabiera sprężystości, gładkości i zdrowego kolorytu.

Jaka skóra je pokocha | Składniki aktywne | Jak stosować

Pojemność
Liczba sztuk
Cena 54,90 zł
Dostępny
Musisz być zalogowany
Zrób diagnozę

Spraw by Twoja skóra stała się Twoją przyjaciółką

Zrób diagnozę
  • Zdiagnozujemy Twoje potrzeby
  • Ułożymy spersonalizowany plan pielęgnacji
  • Przygotuemy rekomendowane produkty dla Twojej skóry

 
100 dni na zwrot
 
Gwarancja oryginalności
 
Dostawa 2-7 dni robocze
Prosta i skuteczna pielęgnacja?
Ułożymy ją za Ciebie!
Sprawdź
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: