Trójaktywny Kwas Hialuronowy - Żel 3% - Mohani | SkinWisdom.pl
Trójaktywny Kwas Hialuronowy - Żel 3% - Mohani | SkinWisdom.pl

Mohani - Kwas hialuronowy - żel 3%

3% roztwór kwasu w formie żelu to wysoce aktywne, regenerujące serum do twarzy, ciała i włosów. Cechuje się zaawansowaną zdolnością zatrzymywania wody w skórze, czego efektem jest błyskawiczna poprawa jędrności i gładkości. Tworzy delikatny film na powierzchni skóry, który nie zapycha porów. Skóra bardzo szybko odzyskuje elastyczność i jest odczuwalnie gładsza, a zmarszczki zostają widocznie spłycone. Stan ten utrzymuje się przez kolejne dni po zaprzestaniu pielęgnacji kwasem hialuronowym. 

Polecany jest dla osób, których skóra jest bardzo sucha, zwiotczała na skutek odwodnienia, pokryta zmarszczkami i widocznymi oznakami starzenia (warto stosować wokół oczu, ust, na czoło i dekolt). Naturalne, skuteczne rozwiązanie dla osób o skórze wrażliwej, ze skłonnością do podrażnień, wymagającej regeneracji. 

  • Redukcja zmarszczek i bruzd
  • Ultragłębokie nawilżenie
  • Efekt natychmiastowego wygładzenia i ujędrnienia
  • Wzmacnia barierę ochronną skóry

 

Potrójna moc aktywnego nawilżenia

Potrójna aktywność kwasu hialuronowego Mohani wynika z zawartości trzech rodzajów cząsteczek o różnych wielkościach: HMW + LMW + ULMW. Ultramałe cząsteczki wykazują zdolność przenikania w głąb skóry, przez co pielęgnacja jest gruntowna i długotrwała. Większe cząsteczki działające bardziej powierzchniowo zapobiegają utracie cennej dla skóry wilgoci. Tak unikatowa kombinacja zapewnia kompleksowe, uzupełniające się działanie. Zwiększa przenikanie aktywnych substancji w głąb skóry.

Połączenie trzech rodzajów kwasu o różnej masie cząsteczkowej:

- Ultramałocząsteczkowego ULMW - przenika przez warstwę rogową naskórka, zapewnia skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie.

- Małocząsteczkowego LMW - zwiększa przenikanie substancji czynnych, poprawia jędrność skóry.

- Wielkocząsteczkowego HMW - tworzy powierzchniowy film, który chroni skórę przed utratą wilgoci i zapewnia błyskawiczne wygładzenie.

 

Jak stosować żel Mohani

Żel możesz stosować jako samodzielny nawilżacz: nakładamy bezpośrednio na skórę i wklepujemy delikatnie w skórę twarzy, okolice oczu, szyję i dekolt. Przy bezpośrednim stosowaniu możliwe wrażenie lekkiego filmu na powierzchni skóry. Nałożony żel przykrywamy wybranym przez siebie kremem okluzyjnym.

Można dodać też kilka kropli żelu do przygotowanej maski np. z glinki

 

Dodatkowe informacje

- Optymalna temperatura przechowywania: 5-25°C. Trzymać z dala od źródeł światła.

- Żel hialuronowy jest zamknięty jest w praktycznej buteleczce z ciemnego szkła. Zaopatrzona jest w pipetę, która ułatwia precyzyjną aplikację.

 

Masz wątpliwości? Skorzystaj z naszej diagnozy skóry

Zastanawiasz się czy ten kosmetyk będzie dla Ciebie odpowiedni? Zrób diagnozę SkinWisdom, a dobierzemy dla Ciebie pielęgnację dopasowaną do aktualnych potrzeb Twojej skóry. W parę minut ułożymy kompletny plan pielęgnacji i dostarczymy informacje o tym jak stosować poszczególne produkty.

Naturalne kosmetyki marki Mohani

Mohani tworzy markę kosmetyków pielęgnacyjnych dających widoczne rezultaty i bezpiecznych dla zdrowia. Marka Mohani czerpie z natury to, co najcenniejsze, jednocześnie szanując środowisko naturalne i dbając o jakość produktów. Tworzy kosmetyki przyjazne naturze i człowiekowi. Bezpieczne dla każdego typu skóry. Łagodne ale efektywne. Proste składem, ale skuteczne i wielkie w swoim działaniu.

Filozofia marki Mohani

Wg filozofii marki, zdrowy wygląd skóry i jej dobre samopoczucie kryje się w zdrowych nawykach pielęgnacyjnych z wykorzystaniem tego, co natura ma nam najlepszego do zaoferowania. Dając jej to, co najcenniejsze w przyrodzie dajemy jej również możliwość uruchomienia naturalnych dla niej procesów samoodnowy i regulacji. Nasza skóra wspomożona i pobudzona składnikami naturalnymi jest zmobilizowana do usprawniania i przyśpieszania procesów samoregeneracji.  Naturalna pielęgnacja to nie tylko sposób dbania o skórę ale też właściwe podejście zakładające, że przesadna ingerencja w pielęgnację zakłóca naturalny rytm samoodnowy skóry.

Aqua, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Serum nawilżające

Trójaktywny Kwas Hialuronowy - Żel 3% - Mohani

Wysoce aktywne, regenerujące serum do twarzy, ciała i włosów. Cechuje się zaawansowaną zdolnością zatrzymywania wody w skórze, czego efektem jest błyskawiczna poprawa jędrności i gładkości. Skóra bardzo szybko odzyskuje elastyczność i jest odczuwalnie gładsza, a zmarszczki zostają widocznie spłycone. Polecany dla osób, których skóra jest bardzo sucha, zwiotczała na skutek odwodnienia, pokryta zmarszczkami i widocznymi oznakami starzenia.

Pojemność
Liczba sztuk
Cena 59,00 zł
Dostępny
Musisz być zalogowany
Zrób diagnozę

Spraw by Twoja skóra stała się Twoją przyjaciółką

Zrób diagnozę
  • Zdiagnozujemy Twoje potrzeby
  • Ułożymy spersonalizowany plan pielęgnacji
  • Przygotuemy rekomendowane produkty dla Twojej skóry

 
100 dni na zwrot
 
Gwarancja oryginalności
 
Dostawa 2-7 dni robocze
Ułożymy Twój plan pielęgnacji w 5 minut!
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: