Postzit Zit Marks Solution - Acnemy

Kosmetyczne cuda nie istnieją, ale formuła tego dwufazowego serum jest najbliższa magii. Dedykowane skórze trądzikowej, punktowe serum aktywne Dryzit® od Acnemy pozwala szybko pozbyć się wyprysków wypełnionych ropą. Płyn w górnej warstwie składa się z kwasu salicylowego, tlenku cynku i niacynamidu, które wysuszają wypryski oraz przyspieszają ich gojenie, podczas gdy Calamine, proszek na dnie butelki, zmniejsza podrażnienia i łagodzi skórę. 

  • Wysusza wypryski wypełnione ropą
  • Przyspiesza ich gojenie 

 

Działanie składników aktywnych

- Niacynamid - działa przeciwzapalnie i rozjaśniająco

- Kwas salicylowy - ma działanie przeciwzapalne, przyspiesza gojenie wyprysków i podrażnień

- Calamine - zmniejsza podrażnienia, łagodzi skórę

 

Jak stosować serum

Zanurz aplikator w osadzie na dnie butelki i nałóż odrobinę balsamu punktowo, bezpośrednio na powierzchnię wyprysku. Nie pocieraj - pozostaw do wyschnięcia i spłucz letnią wodą.

Nie wstrząsaj butelką z produktem. Zmieszanie nie wpływa negatywnie na skuteczność produktu, ale jeśli zdarzy się, że zawartość zostanie wstrząśnięta, pozostaw butelkę na płaskiej powierzchni do 24 godzin i poczekaj, aż składniki opadną.

Produkt jest przeznaczony do używania na wypryski z ropą, by szybko je wysuszyć. Nie używaj go walki z podskórnymi krostkami i grudkami, które nie mają ropy.

 

Masz wątpliwości? Skorzystaj z naszej diagnozy skóry

Zastanawiasz się czy to serum aktywne będzie dla Ciebie odpowiednie? Zrób diagnozę SkinWisdom, a dobierzemy dla Ciebie kosmetyk aktywny najlepiej dopasowany do aktualnych potrzeb Twojej skóry. W parę minut ułożymy kompletny plan pielęgnacji i dostarczymy informacje o tym jak stosować poszczególne produkty.

Acnemy jest naturalnym wrogiem trądziku. Obala mity na temat trądziku i mówi, co naprawdę działa, a co nie. Pomaga pomóc zrozumieć trądzik i stara się podnosić świadomość jego normalności.

Formuły stosowane przez Acnemy wykazują skuteczność niespotykaną dotąd w leczeniu niefarmakologicznym.

Dzięki technologii Nichosome® Follicular Delivery System składniki aktywne są precyzyjnie uwalniane do najgłębszych obszarów mieszka włosowego. Dzięki temu działają intensywniej i skuteczniej bez konieczności stosowania rozpuszczalników alkoholowych do wchłaniania, co z kolei pozwala uniknąć przesuszenia i podrażnienia.

Technologia NICHOSOME® CORNEUM DELIVERY SYSTEM to metoda enkapsulacji zaprojektowana specjalnie dla skóry wrażliwej, która zwiększa stężenie składnika aktywnego w najbardziej zewnętrznej wartswie naskórna. Minimalizuje przenikanie kwasów do jej głębszych warstw zapobiegając podrażnieniom.

ISOPROPYL ALCOHOL, AQUA (WATER), ZINC CARBONATE, ZINC OXIDE, TITANIUM DIOXIDE, NIACINAMIDE, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, SALICYLIC ACID, SALIX ALBA (WILLOW) BARK EXTRACT, 4-TERPINEOL

Serum aktywne

Punktowe Serum Wysuszające Wypryski - Dryzit Dry Lotion - Acnemy

Dedykowane skórze trądzikowej, punktowe serum aktywne Dryzit® od Acnemy pozwala szybko pozbyć się wyprysków wypełnionych ropą. Płyn w górnej warstwie składa się z kwasu salicylowego, tlenku cynku i niacynamidu, które wysuszają wypryski oraz przyspieszają ich gojenie, podczas gdy Calamine, proszek na dnie butelki, zmniejsza podrażnienia i łagodzi skórę. 

Pojemność
Liczba sztuk
Cena 86,00 zł
Dostępny
Musisz być zalogowany
Zrób diagnozę

Spraw by Twoja skóra stała się Twoją przyjaciółką

Zrób diagnozę
  • Zdiagnozujemy Twoje potrzeby
  • Ułożymy spersonalizowany plan pielęgnacji
  • Przygotuemy rekomendowane produkty dla Twojej skóry

 
100 dni na zwrot
 
Gwarancja oryginalności
 
Dostawa 2-7 dni robocze
Ułożymy Twój plan pielęgnacji w 5 minut!
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: