Dermomedica - Healing Balm SPF50 - Balsam gojący SPF50

Balsam goi i regeneruje skórę oraz działa przeciwzapalnie. Podczas procesu gojenia się ran zapotrzebowanie na cynk gwałtownie wzrasta. Miejscowe stosowanie tlenku cynku wpływa na proliferację i epitelizację naskórka, odgrywając istotną rolę w procesie odbudowy uszkodzonej skóry. Wraz z ditlenkiem tytanu stanowi ochronę mineralną, zabezpieczając skórę przed promieniowaniem UVA i UVB. Balsam zapewnia skórze najwyższy poziom fotoochrony - SPF 50. Dodatkowo formuła zawiera krzemionkę i biomedyczne silikony, aby przyspieszyć proces regeneracji oraz nawilżyć i uelastycznić skórę. Inspiracją do stworzenia kosmeceutyku był proces bliznowacenia i regeneracji tkanki, dlatego balsam rekomendowany jest bezpośrednio po inwazyjnych zabiegach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii i chirurgii. Balsam zapobiega powstawaniu blizn oraz zmniejsza te istniejące.

 • po peelingach chemicznych
 • po laseroterapii
 • po zabiegu plazmą
 • po mezoterapii mikroigłowej
 • po makijażu permanentnym 
 • po ostrzykiwaniu ust
 • po usuwaniu tatuażu / makijażu permanentnego
 • po nacinaniu (można stosować bezpośrednio na szwy)
 • blizny świeże i utrwalone
 • regeneracja i gojenie uszkodzonej skóry
 • działanie przeciwzapalne
 • zapobieganie powstawaniu blizn

 

Działanie składników aktywnych

TLENEK CYNKU 10% - jest naturalnym minerałem, który w kosmetyce znalazł zastosowanie, jako filtr UV. Wykazuje działanie fotoochronne. Przyspiesza gojenie ran i podrażnień. Zmniejsza stany zapalne, np. podczas trądziku. Działa antybakteryjnie i ściągająco.

- DITLENEK TYTANU 3% - stanowi ochronę mineralną, zabezpieczając skórę przed promieniowaniem UVA i UVB.

- KRZEMIONKA 0,5% - przyspiesza proces regeneracji oraz nawilża i uelastycznia skórę. 

 

Jak stosować balsam gojący Dermomedica

Balsam możesz użyć po inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii plastycznej i ogólnej. Nanieś balsam na miejsce poddawane zabiegowi i lekko wmasuj. Powtarzaj aplikację w miarę potrzeby. Kurację stosuj od 7 do 10 dni lub według wskazań terapeuty.

 

Masz wątpliwości? Skorzystaj z naszej diagnozy skóry

Zastanawiasz się czy ten krem będzie dla Ciebie odpowiedni? Zrób diagnozę SkinWisdom, a dobierzemy dla Ciebie krem z filtrem najlepiej dopasowany do aktualnych potrzeb Twojej skóry. W parę minut ułożymy kompletny plan pielęgnacji i dostarczymy informacje o tym jak stosować poszczególne produkty.

DermoMedica® to specjalistyczna marka przeciwstarzeniowa, przeznaczona do terapii skóry w trakcie kuracji dermatologicznych oraz wspomagająca ich efektywność. Flozofia marki opiera się na świadomym podejściu do pielęgnacji skóry. Receptury DermoMedica® zostały opracowane przez amerykańskich naukowców tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować procesy odnowy.

DermoMedica® wykorzystuje połączenie witaminy C z innymi antyoksydantami i substancjami czynnymi, m.in. witaminami, kwasem hialuronowym. Uzyskane formuły mają potwierdzone działanie kliniczne i skuteczność anti-aging. 

Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Zinc Oxide, Cyclohexasiloxane, Titanium Dioxide, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Dicaprylyl Ether, Safflower Seed Oil Piperonyl Esters, Beeswax, Triethoxysilylethyl Polydimethylsiloxyethyl Hexyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Silica.

Ochrona przeciwsłoneczna

Balsam Gojący Do Stosowania Miejscowego Po Inwazyjnych Zabiegach - HEALING BALM SPF 50 - Dermomedica

Balsam goi i regeneruje skórę oraz działa przeciwzapalnie. Rekomendowany bezpośrednio po inwazyjnych zabiegach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii i chirurgii. Zapobiega powstawaniu blizn oraz zmniejsza te istniejące. Zawarty w formule tlenek cynku przyspiesza gojenie ran i podrażnień. Dodatkowo formuła zawiera krzemionkę i biomedyczne silikony, aby przyspieszyć proces regeneracji oraz nawilżyć i uelastycznić skórę.

Pojemność
Liczba sztuk
Cena 145,00 zł
Dostępny
Musisz być zalogowany
Zrób diagnozę

Spraw by Twoja skóra stała się Twoją przyjaciółką

Zrób diagnozę
 • Zdiagnozujemy Twoje potrzeby
 • Ułożymy spersonalizowany plan pielęgnacji
 • Przygotuemy rekomendowane produkty dla Twojej skóry

 
100 dni na zwrot
 
Gwarancja oryginalności
 
Dostawa 2-7 dni robocze
Ułożymy Twój plan pielęgnacji w 5 minut!
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: