Olej Sacha Inchi - Natural Secrets

Ekologiczny olej Sacha Inchi pozyskiwany z nasion amazońskiej roślinny Plukenetia Volubilis. Jest bogatym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT). Wzmacnia barierę skórną, przyspiesza regenerację. Dzięki wysokiej zawartości witaminy A, ma działanie przeciwstarzeniowe i zwalcza wolne rodniki. Poprawia elastyczność i jędrność skóry, stymulując ją do produkcji kolagenu i elastyny. Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry dojrzałej, mieszanej i problematycznej. Olej Sacha Inchi świetnie sprawdza się do pielęgnacji okolic oczu.

  • Bogaty w NNKT
  • Odbudowuje barierę hydrolipidową skóry
  • Poprawia elastyczność i jędrność skóry
  • Świetnie sprawdza się do pielęgnacji okolic oczu
  • Nie zapycha porów

 

Jak stosować Olej Sacha Inchi od Natural Secrets 

Stosuj w pielęgnacji wieczornej jako pierwszy krok po umyciu skóry. Zaaplikuj niewielką ilość na twarz i wmasuj delikatnymi ruchami. Przykryj kremem okluzyjnym.

 

Masz wątpliwości? Skorzystaj z naszej diagnozy skóry

Zastanawiasz się czy ten olej będzie dla Ciebie odpowiedni? Zrób diagnozę SkinWisdom, a dobierzemy dla Ciebie lipidy najlepiej dopasowane do aktualnych potrzeb Twojej skóry. W parę minut ułożymy kompletny plan pielęgnacji i dostarczymy informacje o tym jak stosować poszczególne produkty. 

Plukenetia Volubilis (Sacha Inchi) Seed Oil

Lipidy do odbudowy bariery hydrolipidowej

Olej Sacha Inchi - Natural Secrets

Ekologiczny olej Sacha Inchi od Natural Secrets jest bogatym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT). Wzmacnia barierę skórną, i przyspiesza regenerację skóry. Dzięki wysokiej zawartości witaminy A, Olej Sacha Inchi ma działanie przeciwstarzeniowe. Poprawia elastyczność i jędrność skóry, stymulując ją do produkcji kolagenu i elastyny. Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry dojrzałej, mieszanej i problematycznej. Świetnie sprawdza się do pielęgnacji okolic oczu.

Ostatnie sztuki w magazynie
Pojemność
Liczba sztuk
Cena 55,00 zł
Dostępny
Musisz być zalogowany
Zrób diagnozę

Spraw by Twoja skóra stała się Twoją przyjaciółką

Zrób diagnozę
  • Zdiagnozujemy Twoje potrzeby
  • Ułożymy spersonalizowany plan pielęgnacji
  • Przygotuemy rekomendowane produkty dla Twojej skóry

 
100 dni na zwrot
 
Gwarancja oryginalności
 
Dostawa 2-7 dni robocze
Ułożymy Twój plan pielęgnacji w 5 minut!
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: